Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Порошенко: не можна вимагати за метри в селі стільки ж, як у Конча-Заспі

Середа, 11 квітня 2012, 16:22

Міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко пропонує оподатковувати нерухомість, враховуючи її ринкову вартість.

Про це він заявив у середу журналістам, повідомляє УНІАН.

"Я висловив зауваження, що ми не можемо зрівнювати і робити однаковими плату за квадратний метр житлової площі дорогих будинків у Кончі-Заспі і будинках в селі в депресивних територіях, де вони нічого не коштують", - зазначив Порошенко.

"Я виніс пропозицію, щоб ми обчислювали, виходячи з ціни будинку на цій території, а не просто брати квадратний метр, тому що я думаю, що це більш відповідатиме вирівнюванню соціальної несправедливості та скороченню різниці між бідними і багатими", - сказав міністр.

Він повідомив, що в законопроекті "про податок на багатство" пропонують ввести податок на об`єкти виробничого призначення, зернові токи, склади тощо, і разом з тим, поза оподаткуванням залишаються ювелірні вироби, дорогі годинники, дорогі автомобілі, що, на його думку, не відповідає заявленим цілям законопроекту.

11 квітня цього року Кабінет міністрів ухвалив рішення доопрацювати проект закону про податок "на багатство" з метою дотримання принципу соціальної справедливості.

"Хочу заспокоїти всіх, кого розбурхали чутки про так званий "податок на багатство". Кабінет міністрів у понеділок одностайно відхилив законопроект, який мав яскраво фіскальний характер і містив не цілком продумані норми", - заявив прем`єр-міністр Микола Азаров.

Він зазначив, що розробники документа "спотворили" концепцію і зміст закону.

"Адже ми закладали в нього не фіскальні завдання в першу чергу, а принцип соціальної справедливості: багаті повинні поділитися з суспільством тією частиною своїх доходів, які вони витрачають на розкіш", - заявив Азаров.

"Тому не може бути й мови, щоб оподатковувати всі без розбору квартири завбільшки 120 квадратних метрів і будинки завбільшки 250 квадратних метрів, якісь сараї та гаражі", - додав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: