Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Власенко запевняє, що Тимошенко на вівторок згоди не давала

Середа, 11 квітня 2012, 19:01

Позиція екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо її лікування оприлюднена і не змінювалася.

Про це заявив її захисник Сергій Власенко, коментуючи заяву представника Генпрокуратури щодо попередньої згоди Тимошенко у вівторок відбути на лікування в лікарні "Укрзалізниці".

"По-перше, лікування має відбуватися за протоколом, визначеним німецькими лікарями, які зазначили, що Тимошенко потребує негайного багатопрофільного лікування у стаціонарі спеціалізованої лікарні поза пенітенціарною службою", - зазначив він.

"Оскільки лікарня "Укрзалізниці" не є спеціалізованим закладом, ми звернулися до німецьких лікарів з проханням надати висновок, чи зможе ця лікарня забезпечити виконання всіх рекомендацій німецьких лікарів. Остаточне рішення буде прийнято Юлією Володимирівною після висновків міжнародних лікарів", - сказав Власенко.

"По-друге, Тимошенко наполягає на тому, щоб її лікували незалежні лікарі. До чиновників у білих халатах, які виконували рекомендації Банкової та півроку вводили в оману громадськість щодо стану здоров‘я Тимошенко, немає довіри", - заявив захисник.

Власенко нагадав, що лише після обстеження Тимошенко німецькими лікарями чиновники МОЗ змушені були визнати, що екс-прем‘єр потребує негайного лікування у стаціонарі.

Захисник також здивований тим, що заяви щодо лікування робить ГПУ, а не пенітенціарна служба або Міністерство охорони здоров‘я.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: