Іващенко: Вовк мене катував і навіть у туалет не пустив

Четвер, 12 квітня 2012, 21:19

Колишній в.о. міністра оборони Валерій Іващенко звинувачує суддю Печерського райсуду Сергія Вовка в тортурах.

Про це йдеться в його заяві, яку цитує УНІАН.

"Після деякого усвідомлення того, що сталося в Печерському суді 9 квітня, хочу зазначити, що, незважаючи на мою неможливість за станом здоров'я брати участь у судовому засіданні, мене по категоричній вимозі судді Вовка доставили з будівлі Печерського суду на Гайцана в будівлю суду на Хрещатику", - йдеться в заяві.

Він зазначає, що під час його транспортування "самопочуття різко погіршилося, спалахнув різкий, сильний біль в спині, в результаті чого я втратив можливість сидіти, стояти, рухатися - навіть у лежачому положенні відчував постійний наростаючий нестерпний біль у хребті".

Перед виїздом, продовжує Іващенко, "мені зробили чергову ін'єкцію знеболювального, а на мої звернення до лікарів відправити мене в будь-який медичний заклад, було сказано, що, незважаючи ні на що, мене привезуть тільки в суд - така команда Вовка".

Крім того, Іващенко заявив, що під час засідання "Вовк грубо, публічно принижуючи мою людську гідність, відмовився зробити коротку технічну перерву, щоб надати мені можливість скористатися туалетом - я змушений був з останніх сил терпіти, поки не закінчив свій виступ державний обвинувач".

Як відомо, в четвер Іващенка засудили до 5 років позбавлення волі.powered by lun.ua