Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Побита під офісом Ахметова дівчина подала заяву на "беркутівця"

Четвер, 12 квітня 2012, 21:50

Дівчина Олена Єскіна, яка постраждала під час акції на захист Андріївського узвозу, написала в прокуратуру Києва заяву про скоєння злочину.

Про це вона в четвер повідомила "Українській правді".

Як відомо, під час акції на захист Андріївського узвозу під офісом СКМ Ріната Ахметова в середу "беркутівець" штовхнув дівчину.

Київська міліція спростовує цю інформацію.

Єськіна розповіла, що при спробі пройти під офіс СКМ "вона зауважила, що людьми в штатському, які не давали мітингувальникам пройти, керував "беркутівець".

"Мене це просто обурило. Я зажадала пояснень у зв'язку, з чим людей не пускають йти по вулиці... Попросила його пред'явити посвідчення, сказавши, що я це так не залишу. Він мені швидко пред'явив посвідчення", - сказала вона, додавши, що "беркутівець" пред'явив документ так швидко, що вона навіть не встигла дочитати прізвище, яке починалося на "Гри…".

"Я дістала телефон. Після цього він мене з усієї сили штовхнув, так що я з усього розмаху впала на спину і дуже сильно вдарилася об асфальт", - зазначила дівчина.

Єскіна уточнила, що піднятися їй допоміг не "беркутівець", як стверджує міліція, а звичайний киянин, "він же викликав швидку, його прізвище Гетьман Олексій", зазначила потерпіла.

"Десь півгодини ми чекали швидку. Мене оглянули в машині і сказали, що явно є травма м'яких тканин, дали мені якісь таблетки і сказали, що відвезуть мене в лікарню", - розповіла дівчина.

"Що мене здивувало в лікарні, те, що мені надали підвищену увагу. Мною займалося відразу четверо лікарів. Вони в якійсь паніці бігали", - уточнила потерпіла.

"Під'їхали дві людини з міліції. Ми, я і мої друзі, які приїхали в лікарню, їх не викликали. Один був співробітником управління внутрішніх розслідувань, другий - з Шевченківського відділення міліції. Вони приїхали, швидше за все, разом", - зазначила Єскіна.

"Вони підморгували і перешіптувалися з лікарями. Співробітник Шевченківського РВВС чинив на мене тиск, з метою надання свідчень. Я пояснила, що погано можу думати і попросила дати свідчення на наступний день. На що він став на мене тиснути і вимагати, щоб я підписала відмову від дачі свідчень", - уточнила вона.

Дівчина повідомляє, що в середу при першому огляді лікарі діагностували у неї "забій спини", проте в четвер в поліклініці за місцем проживання, а також в Інституті нейрохірургії їй діагностували також "закриту черепно-мозкову травму, струс мозку".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: