Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Регіонал": МОЗ купив неякісний апарат, що порвав легені Макар

Середа, 18 квітня 2012, 13:08

"Регіонал" Валерій Коновалюк звинувачує Міністерство охорони здоров`я у корупційних діях, що призвели до смерті Оксани Макар.

Про це йдеться у заяві Коновалюка, розміщеній на його офіційному сайті.

"У смерті Макар винні чиновники, які за величезні гроші придбали неякісне медичне обладнання для миколаївської лікарні. Перевірка миколаївської лікарні, в яку спочатку потрапила Макар, показала, що апарат для штучної вентиляції легенів МОЗ купило за 360 тис. грн. при найвищій роздрібній ціні у 220 тис. грн. При цьому цей апарат був настільки неякісним, що їй просто "порвали" легені", - заявив Коновалюк.

У свою чергу, в прес-службі МОЗ УНІАН повідомили, що інформація щодо заяв Коновалюка щодо неякісного медобладнання буде розміщена у середу на сайті Міністерства охорони здоров’я.

З приводу заяви Коновалюка про те, що МОЗ є "найбільш корупційним відомством", у міністерстві зазначили:

"Якщо будуть висунуті проти нас якісь офіційні звинувачення, тоді можна буде це коментувати".

У свою чергу прес-служба миколаївського облздраву повідомили, що Макар була підключена до дихального апарату "Карина", який був отриманий з централізованого постачання МОЗ 17 серпня 2010 року.

За даними прес-служби, вартість апарату становить 207 482 гривні

"16.03.2012 Оксана Макар була транспортована в Донецький опіковий центр із забезпеченням дихання апаратом "Карина". Наступного тижня, 20.03.2012, лікарня отримала за підтримки Бахтєєвої останній дихальний апарат імпортного виробництва MONNAL Т75 - для надання допомоги постраждалим з опіковою травмою", - зазначили в облздраві.

"Апарат прийнятий по акту введення в експлуатацію, з орієнтовною вартістю 200 тис. грн.

Ніяких перевірок наявності або якості дихальних і наркозно-дихальних апаратів у зв'язку зі смертю Оксани Макар в міській лікарні № 3 в 2012 р. не проводилося", - додали лікарі.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: