Мороз зібрався йти в парламент без партії

Четвер, 19 квітня 2012, 09:16

Лідер Соцпартії Олександр Мороз має намір оголосити про свою відставку й балотуватися в парламент по мажоритарному округу.

Про це він збирається повідомити делегатів квітневого партійного з'їзду, повідомляє Комерсант-Україна.

Заяву про свою відставку Мороз підписав на початку поточного тижня, але поки не зареєстрував її в секретаріаті партії.

Поінформовані джерела  в керівництві СПУ стверджують: Мороз планує оголосити про свію відставку на партійному з'їзді, що відбудеться в суботу, 28 квітня. 

"Олександр Мороз останнім часом багато хворів, значну частину часу він провів у клінічній лікарні "Феофанія", не виключено, що він іде через погіршення здоров'я",— сказав співрозмовник. 

У розмові з виданням сам Мороз не став заперечувати можливість своєї відставки, але говорити прямо про це не захотів.

"Партія ухвалила рішення щодо того, що колишні народні депутати йтимуть у Верховну Раду тільки по мажоритарних округах, тому я повинен сам  йти по округу",- заявив він, уточнивши, що не зможе очолити виборчий список Соцпартії. 

Заступник глави СПУ Василь Сильченко підтвердив, що питання зміни керівництва політичної сили обговорюється.

"Не виключено, що найближчим часом буде сформований новий склад політвиконкому, політради партії, а лідер СПУ оголосить про свою відставку. Олександр Олександрович неодноразово говорив, що варто дати дорогу молодим",— відзначив він. 

Сильченко також повідомив, що на пост голови партії претендують кілька людей.

У першу чергу розглядаються три перших заступники лідера СПУ: глава виборчого штабу партії Петро Устенко, екс- голова ФДМ Валентина Семенюк-Самсоненко, співробітник Держуправління справами при президенті Зіновій Холоднюк.

Втім, джерела стверджують, що найбільшою підтримкою лідера Соцпартії користується Устенко — саме його Мороз збирається запропонувати делегатам партійного з'їзду як новий голова. 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...