Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович образився на кабмінівських фей – погано чаклують

Четвер, 19 квітня 2012, 15:21

Президент Віктор Янукович незадоволений темпами реалізації своїх соціальних ініціатив і обіцяє звільняти відповідальних за зволікання при їх реалізації.

Про це він сказав на засіданні керуючої ради комітету економічних реформ, повідомляють Українські новини.

"Я не задоволений тією ситуацією, що зараз склалася, таким повільним просуванням у вирішенні цих питань... Кожен керівник, який з цією задачею не справиться, одержить, як кажуть, рішення йти займатися іншими справами", - заявив президент.

При цьому Янукович подякував відповідальним за внесення змін у державний бюджет для виділення необхідних коштів на реалізацію соціальних ініціатив, підкресливши, що це дозволило визначити ті ресурси, за рахунок яких вони будуть реалізовуватися.

Як повідомлялося, у ході розширеного засідання уряду 7 березня Янукович пообіцяв виплатити 6 млн громадянам по 1 тис. гривень компенсацій за внесками Ощадбанку СРСР у червні-грудні.

Він також доручив урядові з квітня провести поетапний перерахунок страхових виплат шахтарям-інвалідам, підвищивши їх у середньому на 500 гривень, із травня провести перерахунок пенсій і до кінця 2012 року забезпечити всіх інвалідів, що знаходяться в черзі, протезами й інвалідними візками.

Тоді ж Янукович заявив про те, що в рамках програми іпотечного кредитування з травня почнеться надання іпотечних кредитів терміном на 10-15 років під 2-3% річних.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: