У Тимошенко підозрюють, що її перевезли примусово

Субота, 21 квітня 2012, 11:24

Партія "Батьківщина" вимагає негайного допуску до Юлії Тимошенко захисника Сергія Власенка чи інших народних депутатів з фракції "БЮТ-Батьківщина".

"Ми підозрюємо, що Юлію Тимошенко було переведено до лікарні примусово. В такому випадку влада знову продемонструвала свій страх перед політичними опонентами та нехтування демократичними стандартами", - йдеться в заяві партії.

"Чому переведення сталося уночі, в кращих традиціях тоталітаризму? Чому це сталося взагалі, якщо рекомендації групи міжнародних лікарів чітко говорять: Юлію Тимошенко треба лікувати в умовах спеціалізованого стаціонару, а не клініки загальної терапії?", - питають в "Батьківщині".

"Саме для того, щоб з'ясувати всі обставини цього переведення, ми вимагаємо негайної зустрічі з Юлією Тимошенко", - підкреслили в партії.

"Влада ще раз довела, що рекомендації та заклики міжнародного співтовариства для неї - порожній звук, так само як демократичні принципи, права людини та елементарні норми порядності", - йдеться в заяві.

Як повідомлялося, Тимошенко було переведено до лікарні №5 "Укрзалізниці" в Харкові близько 23 години у п’ятницю.

Прес-служба Державної пенітенціарної служби повідомила, що "після ознайомлення з висновками німецьких лікарів Тимошенко висловила бажання розпочати лікування у клініці, яка була запропонована для початку її реабілітації у Харкові".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!