Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко перевезли без письмової згоди. Вона відмовляється від медогляду

Субота, 21 квітня 2012, 12:32

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не давала письмової згоди на її переведення для лікування в ЦКЛ №5 у Харкові.

Про це повідомив начальник Управління Держпенітенціарної служби України в Харківській області Євген Бараш в суботу на брифінгу біля Качанівській колонії, передає Інтерфакс-Україна.

"Вона не давала письмової згоди. Юлія Володимирівна Тимошенко була вчора направлена ​​на стаціонарне лікування в ЦКЛ №5 згідно з чинним законодавством. Нам не потрібне отримання письмової згоди засуджених для їх лікування в стаціонарі", - сказав Бараш.

За його словами, рішення про госпіталізацію Тимошенко в ЦКЛ №5 було прийнято в п'ятницю ввечері після того, як вона поспілкувалася зі своїм захисником, а потім їй повідомили висновки німецьких лікарів.

Бараш зазначив, що Тимошенко давала згоду в присутності співробітників колонії та членів медичної комісії. Близько 21.00 були викликані машини "швидкої медичної допомоги", які перевезли до ЦКЛ № 5 екс-прем'єра і ще одну засуджену з аналогічною патологією.

Що стосується графіка відвідування екс-прем'єра захисниками, то, за словами Бараша, його визначить головний лікар ЦКЛ №5 відповідно до режиму роботи лікувальної установи.

У той же час, перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко повідомила, що Тимошенко в лікарні відмовляється від проведення первинного медичного огляду.

"Їй (Тимошенко) було запропоновано проведення медичного огляду, від якого вона поки утримується. Вранці також до неї заходили і лікуючий лікар, і члени міжнародної медичної комісії. На сьогоднішній день Юлія Володимирівна Тимошенко, на жаль, відмовляється від більш предметного медичного спілкування до зустрічі зі своїм адвокатом",- сказала Моїсеєнко.

Вона також повідомила, що друга засуджена, на відміну від Тимошенко, може пересуватися самостійно.

За словами Бараша, друга засуджена відбуває покарання за злочин у господарській сфері. За його словами, ця засуджена і Тимошенко будуть знаходитися в одній палаті.

Учасники брифінгу зазначили також, що це не та засуджена, яка була в одній камері з Тимошенко в Качанівській колонії.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: