ЗМІ: Клюєв очолить штаб "регіоналів", список - Азаров

Субота, 21 квітня 2012, 12:52

Секретар РНБОУ Андрій Клюєв буде призначений керівником штабу Партії регіонів на парламентських виборах.

Як повідомляють джерела ZN.UA, формально таке рішення буде прийнято в понеділок на політраді Партії регіонів у кінотеатрі "Зоряний".

"Одні джерела стверджують, що Клюєв довів свою незамінність на цій посаді і президент змушений був повернути до штурвала улюбленця партії, здатного організувати будь-який процес і розрулити будь-який конфлікт інтересів. Інші переконані, що Клюєва повертають в якості "цапа відбувайла", з тим, щоб було кого принести в жертву розгніваному якістю виборів Заходу", - пише видання.

За його інформацією, Клюєв найближчим часом планує піти у відпустку.

"Головне завдання - набрати достатню кількість днів і дотягнути до кандидатської відпустки, яка належить усім, хто претендує на парламентський мандат, тобто до середини серпня", - йдеться в матеріалі.

За інформацією ZN.UA, докандидатську відпустку Клюєв має намір "закрити" за рахунок: 55 днів планової відпустки чиновника 1 рангу; 15 днів відпустки за свій рахунок і 21 дня відпустки, яка належить за особливі заслуги.

"При цьому, як стверджують джерела, кожного мажоритарника і списочника затверджувати буде особисто Віктор Янукович, а ключ від тумбочки буде в руках не глави штабу, а глави НБУ Сергія Арбузова", - пише газета.

Повідомляється також, що без відриву від виробництва ідеологією кампанії буде керувати Борис Колесніков, а самою виборчою кампанією - Сергій Тігіпко. Планується, що список Партії регіонів, всупереч 70%-му антирейтингу, очолить Микола Азаров.powered by lun.ua