Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Німці нагадали українській владі, що треба дотримуватись хоча б елементарних правил

Середа, 25 квітня 2012, 16:53

Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле заявляє, що Україна повинна у повній мірі дотримуватися своїх однозначних зобов’язань щодо лікування ув’язнених.

Про це йдеться у оприлюдненій на офіційному сайті Посольств ФРН в Україні заяві міністра.

"Я глибоко стурбований станом здоров’я Юлії Тимошенко і розпочатим нею голодуванням.Більше того: І про інших опозиційних в’язнів в українських в’язницях ми знаємо, що вони серйозно захворіли в українських закладах позбавлення волі", - заявив міністр.

Німеччина  очікує від властей України, щоб Юлія Тимошенко та інші в’язні отримали пристойне належне медичне лікування.

"Україна повинна у повній мірі дотримуватися своїх однозначних зобов’язань щодо лікування ув’язнених", - наголосив Гідо Вестервелле.

"Пропозиція Федерального Уряду щодо медичного лікування пані Тимошенко у Німеччині залишається у силі. Я ще раз особисто передав цю пропозицію моєму українському колезі", - заявив він.

"Ми взяли до відома запит Уряду України щодо участі німецьких лікарів у лікуванні пані Тимошенко. На цій підставі зараз розглядається питання, чи може ця участь і за яких умов стати медично доцільним внеском у лікування пані Тимошенко", - додав міністр.

"Європа – це насамперед спільнота цінностей. Повага до засадничих європейських цінностей, як от до верховенства права у державі є елементарною передумовою для подальшого наближення України до ЄС. Це стосується також і неможливості зловживання карним правом як засобом політичної боротьби", - наголосив Гідо Вестервелле.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: