Іващенку не поставили зубний протез, бо не було кому заплатити

Середа, 25 квітня 2012, 17:30

Колишній міністр оборони Валерій Іващенко заперечує, що пройшов весь курс лікування, призначеного йому лікарями, в медчастині київського СІЗО.

Про це повідомив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко, пише УНІАН.

"Сьогодні під час зустрічі в СІЗО мій підзахисний повідомив, що лікарі медчастини продовжують робити йому фізіотерапевтичні процедури, доставляючи з камери до "тюремної больнічки", - сказав Нечопоренко.

Він зауваживши, що таким чином можна зробити висновок, що посадовці Державної пенітенціарної служби подають неправдиву інформацію з приводу того, що Іващенко завершив прописані йому лікарями процедури.

Зокрема, як зазначив адвокат, Іващенку починаючи з понеділка відновили призначені процедури.

Крім того, Нечипоренко зауважив, що його підзахисного вивозили як планувалося і як стверджували посадовці ДПтС до стоматологічної лікарні, але необхідного лікування він там не отримав.

За словами адвоката, Іващенко тривалий час проходив протезування в військовому шпиталі, де йому зробили відповідні підготовчі процедури для імплантації протезу.

Однак в стоматологічній клініці, до якої доставили Іващенка було поставлено запитання, хто оплачуватиме операцію.

"Мій підзахисний повідомив, де до цього він лікувався, і маючи відповідні пільги військовослужбовця, хто безпосередньо оплачував медичні процедури. А оскільки наразі він перебуває в слідчому ізоляторі і рахується за судом, то відповідно вказані установи мають попіклуватися про матеріальне забезпечення лікування", - зазначив адвокат.

Він також додав, що у зв’язку з тим, що під час перебування Іващенка в невідомому медичному стоматологічному закладі не вдалося досягти визначеності щодо фінансування, він ні з чим був повернутий до СІЗО.powered by lun.ua