Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Європарламенті хочуть посилити тиск на Януковича

Четвер, 26 квітня 2012, 08:18

Депутат Європарламенту Ребекка Хамс вважає, що Євросоюз має посилити тиск на українську владу, щоб припинити погане поводження з Юлією Тимошенко та іншими політв’язнями.

Про це вона заявила кореспонденту УНІАН у Брюсселі, коментуючи останні повідомлення про побиття Тимошенко у колонії.

"Повідомлення про серйозне погіршення умов утримання Тимошенко та її голодування викликають стурбованість. ЄС має посилити тиск на українську владу та президента Віктора Януковича для припинення їхнього поганого поводження з Тимошенко та іншими політиками з колишнього уряду", - сказала депутат.

"Як перший крок, це має означати забезпечення того, щоб Тимошенко отримувала належне медичне лікування від медичного персоналу, якому вона довіряє, а також забезпечення того, щоб умови утримання усіх в’язнів відповідали міжнародним стандартам", - додала Хамс.

Депутат переконана, що чемпіонат Європи з футболу, який відбудеться у Польщі та Україні, має бути використаний як можливість висловити протест проти утримання колишніх українських урядовців у в’язницях.

"Майбутній чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі має бути символом спільної долі країн-членів ЄС та їхніх сусідів. Для цього європейські політики та національні футбольні асоціації повинні не закривати очі на недемократичний розвиток в Україні. Спорт не може забувати про політичну ситуацію", - зазначила Хамс.

"Якщо Тимошенко та інші політики залишаться в ув’язненні, чемпіонат має бути використаний як можливість висловити протест", - заявила вона.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: