Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Колона опозиції йде на Банкову

П'ятниця, 27 квітня 2012, 10:59

В Києві прихильники опозиційних партій розпочали акцію "За Україну без репресій".

Як передає УНІАН, зранку прихильники партій "БЮТ-Батьківщина", "Фронт Змін", Народного Руху України зібрались на Європейській площі й о 10.00 розпочали пішу ходу, яка має закінчитися, за словами організаторів акції, на вулиці Банковій біля Адміністрації Президента.

У даний час колона у складі близько 2 тис. осіб, які тримають в руках партійні прапори, в тому числі ВО "Свобода", рухається вулицею Грушевського в напрямку Верховної Ради та Будинку уряду.

На чолі колони ідуть декілька народних депутатів з фракцій "БЮТ-Батьківщина". За ними люди несуть транспарант, на білому фоні якого чорними літерами написано "Межигірських садистів до суду".

Також учасники акції несуть великий плакат з зображенням лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко за гратами. Дещо позаду в колоні рухається автомобіль з гучномовцями, з яких лунають заклики: "Юлі – волю!", "Юля - наш президент!", "Януковича - до суду!", "Зека - на нари!". Крім того, учасники акції несуть декілька невеликих металевих грат.

Наразі рух транспорту з Європейської площі в напрямку будівлі парламенту та уряду перекрито, оскільки колона йде проїжджою частиною.

Крім того, у зв’язку з наближенням колони прихильників опозиції, які беруть участь в акції "За Україну без репресій", до будинку уряду, перед його центральним входом виставлено турнікети та посилено охорону.

Зокрема, в’їзд на тротуар перегороджено металевими турнікетами, за якими перебувають бійці внутрішніх військ МВС України.

До колони прихильників опозиції приєднався перший заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

Разом з тим серед учасників акції немає лідера партії "Фронту Змін" Арсенія Яценюка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: