На причетність до вибухів у Дніпропетровську просять перевірити заступника губернатора

Вівторок, 15 травня 2012, 17:53

Колишній заступник голови Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова просить перевірити причетність заступника голови Дніпропетровської обладміністрації Івана Ступака до вибухів у Дніпропетровську.

Про це Українським Новинам повідомила сама Шилова.

15 травня вона звернулася з телеграмою до голови Служби безпеки України Ігоря Калініна із цим проханням.

"Я, депутат Дніпропетровської обласної ради, готова дати показання про можливу причетність до терористичних вибухів у Дніпропетровську 27 квітня віце-губернатора Івана Ступака", - процитувала Шилова текст телеграми.

Шилова також повідомила, що не виключає негативної реакції з боку обласного керівництва.

Тим часом, у повідомленні Дніпропетровської обладміністрації зазначається, що Ступак має намір подати в суд на Шилову за наклеп.

"Заява політичних провокаторів пана Москаля й пані Шилової про мою причетність до вибухів абсурдна. Я подаю в суд позов за навмисний наклеп", - сказано в повідомленні з посиланням на Ступака.

За інформацією обладміністрації, стягнені судом гроші буде передано потерпілим від теракту.

Як відомо, депутат Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Геннадій Москаль вважає вибухи в Дніпропетровську інструментом боротьби за посаду начальника Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області.

27 квітня в громадських місцях у центрі Дніпропетровська з невеликим проміжком у часі сталися 4 вибухи невідомих пристроїв.

У результаті вибухів було травмовано 31 особу.

Генеральна прокуратура, за фактом вибухів було порушено кримінальну справу за ст. 258 Кримінального кодексу (терористичний акт).powered by lun.ua