"Регіони" обіцяють взятися і за недоторканність президента

Вівторок, 15 травня 2012, 22:36

Парламентська більшість має намір голосувати за зняття недоторканності з депутатів і президента.

Про це заявила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в ефірі телеканалу ТВі.

"Якщо брати два законопроекти (зареєстровані у Раді) принципово вони відрізняються тільки тим, що в законопроекті Кириленко знімалася недоторканність тільки з депутатів, у законопроекті Януковича-Лавриновича знімалася також недоторканність і з президента", - зазначила вона.

"В даному випадку можу сказати, що для опозиції в нинішній момент - для НУНСу і БЮТу, - це питання абсолютно програшне. Тобто знаходяться різні причини, щоб просто не розглядати", - додала депутат.

Відповідаючи на питання, чи має намір парламентська більшість розглядати питання зняття недоторканності і з депутатів, і з президента, вона сказала: "Безумовно".

"Більше того, я думаю, що наступна каста, до якої повинні підійти депутати - це судді", - підсумувала Бондаренко.

У свою чергу депутат від НУНС Володимир Ар'єв, відповідаючи на питання, чи готовий він голосувати за законопроект про обмеження недоторканності депутатів і президента, заявив, що "я, зокрема, перший, хто натисне кнопку".

"Я вважаю, що теоретично можна проголосувати і за цей варіант, тільки я ще не розумію, який варіант був винесений, тому що наскільки я розумію, там мова йшла про зняття недоторканності тільки з народних депутатів", - уточнив депутат.

"Зокрема, я вважаю, що потрібно щоб діяла європейська норма про притягнення парламентаріїв, президента до кримінальної відповідальності тільки через певну процедуру, там згода парламенту", - додав Ар'єв.

Як відомо, на поточному тижні Верховна Рада має намір розглянути законопроекти про зняття недоторканності з депутатів.

Українська правда

powered by lun.ua