Лідери опозиції мають долучитися до виборів - США

Середа, 16 травня 2012, 18:56

Лідери української опозиції, які наразі перебувають в ув'язненні, мають брати участь у парламентських виборах, запланованих на осінь нинішнього року.

Про це заявив заступник держсекретаря США Томас Мелія на зустрічі з представниками української громадськості та ЗМІ в середу в Києві.

"Коли ми говоримо про вибіркове політичне переслідування, то ми маємо на увазі те, що це переслідування відбувається не через ті нібито злочини, про які йдеться, а через те, що цих людей усунуто з політичної сцени", - зазначив він.

"Отже, для того, щоб виправити ситуацію, ці люди мають не лише бути звільнені, а й мати можливість брати участь у політичному житті країни", - цитує чиновника "Інтерфакс-Україна".

Він додав, що парламентські вибори - це складний і багатогранний процес, який не обмежується одним днем голосування, який уже розпочався і триватиме й після дня голосування.

"Я знаю, що багато українських активістів спостерігатимуть за виборами до дня голосування, в день голосування та після нього. Їхні оцінки щодо процесу (виборчого) будуть дуже важливими для того, як ми їх оцінимо", - наголосив Мелія.powered by lun.ua