Прокуратура: факту причетності сина Щербаня до убивства немає

П'ятниця, 18 травня 2012, 18:46

Прокуратура Донецької області підтвердила, що громадянина Дроздова Р.В. було вбивство під час полювання.

Про це у п’ятницю повідомляє офіційний сайт донецької прокуратури.

"18.02.2012 на полюванні в угіддях "Маякського лісництва" Слов’янського району Донецької області вбито через необережність Дроздова Р.В", - зазначається в повідомленні.

За даним фактом СВ Слов'янським МВ ГУМВС в Донецькій області розслідується кримінальна справа за ч. 1 ст. 119 КК.

"Вжитими слідчо-оперативними заходами 19.02.2012 встановлено особу злочинця, йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд", - уточнили в прес-службі.

На цей час у справі проведено ряд судових експертиз, які підтверджують причетність цією особи до вчиненого злочину.

Досудове слідство по справі планується завершити в травні поточного року.

"Причетність Руслана Щербаня до вбивства Дроздова, згідно з матеріалами досудового слідства, не встановлена", - уточнили в прокуратурі.

Раніше Геннадій Москаль заявив, що "Руслана Щербаня примусили звинуватити екс-прем'єра Юлію Тимошенко у вбивстві батька в обмін на уникнення відповідальності за злочин".

"18 лютого цього року біля села Сидорове Слов'янського району Донецької області було знайдено труп 26-річного жителя Донецька Дроздова", - говорить депутат.

"Смерть настала внаслідок вогнепального поранення в груди. Від співробітників МВС, яким можна довіряти, мені стало відомо, що вбивство Дроздова в лісі під час полювання скоїв Руслан Щербань (син убитого в 1996 р. народного депутата Євгена Щербаня) зі своїм товаришем", - йдеться в повідомленні прес-служби Москаля.

"Міністерство внутрішніх справ повністю закрило цей випадок від громадськості, ретельно контролює, щоб ніяка інформація не потрапила в ЗМІ, й намагається сфальсифікувати кримінальну справу", - зазначив Москаль.

"Вину за вбивство планується покласти на водія Щербаня-молодшого - Новікова, який вже погодився на це (інформація з неофіційних джерел) за велику винагороду", - уточнив депутат.

"За те, щоб уникнути кримінальної відповідальності, Щербаня-молодшого примусили оприлюднити в ЗМІ наклепницьку заяву про причетність Тимошенко до вбивства його батька", - заявив Москаль.

Українська правдаpowered by lun.ua