Європа надішле спостерігачів до суду над Тимошенко

Четвер, 24 травня 2012, 20:44

Європейський Союз визначився з главою місії зі спостереження за касаційним процесом по "газовій справі" екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це повідомив після зустрічі з керівником польського уряду Дональдом Туском глава Європарламенту Мартін Шульц, передає "Польське радіо".

"Я попросив пана Протасевича (віце-президента ЄП Яцека Протасевича), щоб він діяв від мого імені. Пан Протасевич - це євродепутат з досвідом, який розбирається в справах України", - зазначив він.

Як повідомлялося, в ході зустрічі прем'єра Миколи Азарова в Брюсселі з Шульцом обговорювалося питання можливості візиту європейських лікарів для медичної допомоги Тимошенко, а також запрошення європейського фахівця для експертного супроводу касації та інших судових розглядів справ Тимошенко.

Печерський райсуд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-м році 11 жовтня 2011 року.

15 травня Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ переніс на 26 червня розгляд касації Тимошенко і її захисту на вирок по "газовій справі".

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua