Польський прем'єр має намір потиснути руку Януковичу

П'ятниця, 25 травня 2012, 21:51

Польський прем'єр Дональд Туск має намір під час Євро-2012 потискати руку всім, в тому числі і президенту Віктору Януковичу.

Про це він заявив коментуючи відкриття Євро-2012 у Варшаві, повідомляє "Дзеркало тижня. Україна" з посиланням на "Польське радіо".

"Ця справа природна, але не дуже комфортна... Взагалі я схильний до того, щоб усім потиснути руку", - сказав він.

Разом з тим політик зазначив, що не має наміру демонструвати підтримку Януковичу.

"Нехай також не буде такого враження, що ми нібито у всьому підтримуємо сьогоднішню українську владу. Але разом з тим, ми б не хотіли, щоб матчі Євро-2012 перетворилися в якісь політичні демонстрації. Наскільки нам вистачить таланту, так ми і будемо поводитися. Сподіваюся, що ви не будете соромитися поляків", - сказав він.

Туск також знову заявив, що європейські лідери не мають наміру бойкотувати Євро-2012.

"Немає ніякого бойкоту Євро-2012, атмосфера покращилася. Я отримав також багато сигналів, які показують, що в справі політичного контексту всі досить чітко відрізняють Варшаву від Києва. І немає жодної проблеми з боку європейських лідерів щодо Євро-2012", - сказав він.

Як відомо, раніше ряд європейських лідерів, у тому числі представники Європейської комісії на чолі з Баррозу, заявили про бойкот матчів Євро-2012 в Україні через згортання демократії в країні.

Безпосереднім приводом до бойкоту стало побиття Юлії Тимошенко у в'язниці.

Польща послідовно виступає проти бойкоту Євро-2012, який вона проводить разом з Україною.powered by lun.ua