Геращенко подалася до Кличка

Вівторок, 29 травня 2012, 17:40

Безпартійна депутат Ірина Геращенко співпрацює з партією "Удар" Віталія Кличка, але поки не планує в неї вступати.

Про це вона заявила в інтерв'ю "Дело", відповідаючи на запитання про те, з ким іде на парламентські вибори.

"Офіційно виборча кампанія ще не стартувала, і мені не хотілося б сьогодні бігти поперед паровоза. Я перебуваю в опозиційному таборі й буду відстоювати свої переконання в будь-якому статусі, у парламенті й поза ним", - заявила Геращенко.

Вона визнала, що зараз співпрацює з командою Віталія Кличка.

"Ми давно знайомі, ми люди одного покоління, у нас збігаються світогляд і погляди на ситуацію в країні. Мені імпонує його прагнення змінити країну, він переконаний євроінтегратор. Кличко мислить по-європейськи, чого не можна сказати про багатьох наших політиків, Віталій знає іноземні мови, він відкрита й сучасна людина, це важливо", - пояснила Геращенко.

"А що стосується безпосередньо моєї участі у виборах, то, безумовно, я маю політичні пропозиції. Але сьогодні бути в українській політиці дуже важко, це я без усякого пафосу кажу", - заявила вона.

"Іноді мені дуже хочеться щось змінити в житті, повернутися в журналістику, хоча й журналістика наша так само хвора, як і політика, хіба що симптоматика інша", - зізналася Геращенко.

Вона пояснила, що співпрацює з партією Кличка в питаннях інформаційної політики, комунікації, роботи зі ЗМІ.

На запитання про вступ у партію "Удар" депутат не дала прямої відповіді.

"Для мене вступи в партію – це усвідомлений і серйозний крок, і я ніколи не дозволю собі щось робити з популістських чи меркантильних позицій", - зазначила Геращенко.

"Партійні принципи повинні збігатися з моїми. Якщо говорити про ідеологію й програму партії "Удар", то вони співзвучні з моїми переконаннями", - сказала вона.

Геращенко зазначила, що "Удар" – "поки єдина українська партія, у програмі якої є пункт про гендерну рівність", що важливо для неї.

"Упевнена, що багато проблем української політики від того, що вона має шовіністсько-чоловіче обличчя, там панує культ хамства, а українські керівники дозволяють собі дикі й вульгарні висловлювання на адресу жінок", - заявила Геращенко.

Колишня прес-секретар Віктора Ющенка відмовилася говорити про відносини з екс-президентом, а також про ситуацію в "Нашій Україні" і вихід із неї Валентина Наливайченка.powered by lun.ua