Фани Тимошенко теж чекають на Євро. Іноземцям розкажуть про репресії

4 перегляди
Вівторок, 29 травня 2012, 18:21

Мешканці наметового містечка прибічників Юлії Тимошенко на Хрещатику мають намір інформувати європейських футбольних уболівальників Євро-2012 про політичну ситуацію в Україні.

Про це сказав комендант наметового містечка Сергій Трищанович, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Наше завдання – активно розповідати усім людям, які цікавляться, про політичну ситуацію в Україні, проситуацію і з Юлією Тимошенко, і з політичними репресіями. А якщо самі не цікавляться, то ми ходитимемо і до станцій метро і в інші місця, де збиратимуться уболівальники", - сказав він.

За його словами, бютівці мають намір випустити додаткові листівки, інформаційні матеріали, футболки зі своєю символікою. У містечку розвісять банери та гасла англійською мовою.

"Ми просимо, щоб обов'язково чергували люди із числа наших активістів, які володіють англійською мовою, які зможуть перекладати і доносити інформацію", - зазначив Трищанович.

Як відомо, офіційна фан-зона Києва розташовуватиметься на Хрещатику від вулиці Інститутської до вулиці Богдана Хмельницького. Містечко активістів партії "Батьківщина" розташоване на протилежному від фан-зони боці вул. Хмельницького і не потрапляє на її територію.

Прохід через містечко вільний, тому, на думку коменданта, воно не створюватиме перешкод для функціонування так званої пішохідної зони, яка прилягає до фан-зони.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua