У Польщі теж відхрещуються від расизму, яким лякають британці

19 переглядів
Вівторок, 29 травня 2012, 22:04

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск переконаний у безпечному проведенні фіналу чемпіонату Європи з футболу у польських містах-організаторах турніру.

Про це Туск сказав у вівторок, коментуючи матеріал британського телебачення BBC, в якому рекомендовано утриматися від поїздки на Євро-2012, повідомляє УНІАН.

Туск, слова якого наводять польські медіа, відзначив, що кожного року до Польщі приїжджають близько 100 тисяч туристів з Великобританії.

Він зазначив, що головним чином, це молоді люди, котрі, за його словами, ніколи не стикалися із жодними расовими проблемами під час свого перебування у польських містах.

"У нас ніколи не було, підкреслюю – ніколи - не було жодного "расового інциденту, про який би повідомляв турист із Великобританії", - сказав глава уряду.

Туск заявив, що расизм не є характерним для поляків.

"Наша відома польська гостинність під час Євро-2012 буде гостинністю, яка справить враження на усіх без винятку, з абсолютною впевненістю можна сказати, що нікому, хто приїде до Польщі, не буде загрожувати жодним чином якийсь "расистський інцидент", - сказав польський прем’єр.

Раніше Міністерство внутрішніх справ Польщі направило запит до ВВС, в якому домагається спростування озвученої вчора в ефірі інформації про нібито небезпеку у Польщі під час Євро-2012.

Як відомо, українське МЗС вимагає вибачень від ВВС за сюжет про расизм в Україні і Польщі.

У ньому, зокрема, англійців закликають не їхати в Україну і Польщу на Євро 2012, бо "можна повернутися у труні".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua