Власенко вважає, що Тимошенко можуть потягти до суду примусово

Неділя, 24 червня 2012, 13:34

Екс-прем'єра Юлію Тимошенко можуть у понеділок примусово доставити до суду, незважаючи на те, що німецькі лікарі проти її участі в засіданні.

Таку думку висловив захисник Тимошенко Сергій Власенко в неділю РИА Новости.

"Вчора Карл Макс Айнхойпль дав інтерв'ю німецьким ЗМІ, в якому сказав, що німецькі лікарі вважають неможливою участь Юлії Володимирівни в суді з медичних міркувань", - повідомив він.

На питання про те, чи можуть Тимошенко доставити в суд примусово, незважаючи на рекомендації німецьких лікарів, Власенко відповів: "Після того, що у нас вже один раз Юлію Володимирівну побили, після того, як у нас уже відбувалося слухання справи в камері Лук'янівського СІЗО , я, на жаль, у справі Тимошенко нічого не виключаю".

На думку захисту екс-прем'єра, участь Тимошенко в засіданні суду можлива лише після її одужання.

"Ми як захист вважаємо, що якщо людина перебуває на стаціонарному лікуванні, це вже саме по собі є підтвердженням того, що людина хворіє. Тому, якщо хтось вважає, що Юлія Володимирівна не хвора, значить, її потрібно виписати з лікарні і після цього запрошувати до суду, а людину, яка перебуває на стаціонарному лікуванні запрошувати до суду - це середньовіччя", - сказав він.

Керівництво колонії в Харкові, в якій відбуває покарання екс-прем'єр, на початку поточного тижня отримало повістку до суду на 25 червня на ім'я Тимошенко. МОЗ України рекомендував створити комфортні умови для перебування Тимошенко в приміщенні суду в зв'язку зі станом її здоров'я.

За даними пенітенціарної служби, Тимошенко з викликом ознайомили в п'ятницю. Тимошенко не надала відповіді про те, чи збирається вона їхати до суду, мотивуючи це тим, що чекає відповідних рекомендацій з цього приводу від німецьких лікарів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування