Колесніков зібрався оскаржувати корупцію Євро-2012 у суді

9 переглядів
Середа, 27 червня 2012, 20:54

Віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков має намір оскаржувати в суді заяви про корупційні діяння влади в ході підготовки Євро-2012.

Про це він заявив в ефірі радіостанції "Ехо Москви".

Він ще раз уточнив, що операційні витрати на підготовку Євро-2012 в Україні можна оцінити в 50 мільйонів доларів.

При цьому відповідаючи на питання про те, що опозиція заявляє про масштабну корупцію під час підготовки чемпіонату, Колесніков зазначив: "Такі скандали є у всьому світі. І побудувати стадіон за 50 мільйонів доларів буде скандал, за 500 мільйонів буде скандал, або за мільярд буде скандал".

"Але коли це говорять офіційні особи, в тому числі парламентарії, представники опозиції, після 1 липня ми чекаємо суду", - додав він.

Віце-прем'єр уточнив, що "безумовно" має намір оскаржувати подібні заяви.

"У нас є всі відеозаписи, всі газетні матеріали, які не підтверджені фактами і не можуть бути підтверджені", - зазначив він.

"І взагалі якщо ми хочемо говорити про корупцію, потрібно звертатися до уряду Юлії Тимошенко, тому що у неї було 4,5 роки, коли вона прийшла до влади, до початку Євро... Уряд повинен був визначити перелік об'єктів, провести тендери за показниками - строки, ціни і якість, визначити переможців", - розповів Колесников.

"Цього не відбулося. Крім того, можна трішки пафосно сказати, але папери 2010 року по Євро-2012 ми отримали від Тимошенко "Сталінград-43", приміром, це підтверджено фото, відео та іншими документами", - зазначив він.

"Замість того щоб підготувати чемпіонат, уряд Тимошенко передав підряди своїм фінансовим спонсорам, міжнародній компанії, фірмам пана Тарути, яка в кінцевому рахунку не впоралася", - додав чиновник.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua