Депутати заявляють, що їх побили на замовлення харківської міліції

Вівторок, 10 липня 2012, 13:55

Депутати від БЮТ вимагають звільнити керівництво харківської міліції за те, що її  представники побили нардепів зранку.

Про це заявив член фракції "БЮТ-Батьківщина" Сергій Пашинський, передає прес-служба Батьківщини.

Депутати вимагають від Генпрокурора притягнути до кримінальної відповідальності керівників Харківського обласного та міського управлінь внутрішніх справ Віктора Козицького і Ігоря Болюха "за організацію побиття народних депутатів за допомогою злочинних елементів".

 За словами Пашинського, відповідну заяву на ім’я Генпрокурора зареєстрували народні депутати Пашинський, Сенченко і Одарченко.

Пашинський наголосив, що "посадові особи харківської міліції мають понести відповідальність за те, що за допомогою бандитів сьогодні зранку перед початком судового засідання у справі Юлії Тимошенко організували та особисто контролювали побиття народних депутатів, а також прихильників лідера опозиції, які зібралися на площі перед судом".

"Ми переконані, що якщо не Пшонка, то інший Генпрокурор відправить цих злочинців у погонах туди, де їм місце", - наголосив депутат.

Як відомо, у вівторок зранку біля харківського суду особи кримінальної зовнішності, одягнуті у форму комунальників, напали на прихильників Юлії Тимошенко і депутатів.

Українська правдаpowered by lun.ua
Усі новини...