Лікаря Тимошенко провели в аеропорт "шанувальники"

Середа, 11 липня 2012, 19:35

У Харківському аеропорту пройшли "театралізовані проводи" лікаря берлінської клініки "Шаріте" Лутца Хармса, який лікував екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

В акції взяли участь близько 15 молодих людей, які відмовлялися представлятися і називали себе "шанувальниками доктора Хармса", передає "Інтерфакс-Україна".

Вони прийшли до аеропорту з плакатами і портретами доктора Хармса і написами російською та німецькою "Немає грошей - немає хвороби", "Будь-який каприз за ваші гроші!", "Клініка "Шаріте" - оборот 1 мільярд євро на рік", аналогічним чином оформленими прапорами, а також віниками.

 

"На квиток у нас грошей не вистачило, тому що квиток дорогий. Ось ми йому велосипедик даруємо, нехай їде до своїх, лікує тих, хто потребує цього, а у нас лікарів вистачає. Юлія Тимошенко могла б собі знайти лікаря, який так довго її лікує, діагноз до цих пір не називається", - сказав один з учасників акції.

Активісти спробували в залі реєстрації пасажирів вручити доктору Хармсу дитячий триколісний велосипед. Однак доктор нагадав їм, що вже відмовився від подарунка, коли його принесли вранці під готель і порекомендував передати його захиснику екс-прем'єра Сергію Власенко.

У коментарі журналістам Хармс сказав, що те, що відбувається його "не зачепило".

"Я не відчуваю ніякого дискомфорту з боку українських фахівців. Цю акцію я вважаю символічною - це своєрідний політичний сигнал, але я думаю, що це занадто безглуздо, щоб якось мене зачепило", - зазначив Хармс.

Фото "Городской Дозор

Як повідомлялося, коротко стрижені молодики спортивної статури напередодні ввечері кидалися до машини, на якій доктор Хармс виїжджав з території ЦКБ №5, з криками "Harms, васк!" і розгорнули плакати, що закликають Хармса повернутися назад в Німеччину.

Кілька акцій з використанням тих же плакатів, що і в акції в аеропорту, пройшли протягом двох останніх днів і біля готелю, де зупинився Хармс.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування