Хорошковський сумнівається, що МВФ передумає щодо тарифів

П'ятниця, 13 липня 2012, 18:20

Перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський сумнівається, що МВФ перегляне умови в частині підвищення тарифів для населення для продовження співпраці з Україною.

"Не думаю, що МВФ буде відходити від своїх позицій", - сказав він в ефірі Національного радіо.

"Суть цього кредиту саме в тому, щоб ми проводили певне реформування, тобто гроші даються на той період, за який ми повинні здійснити реформування і надалі не мати потребу в дотаційному режимі", - зазначив чиновник.

У той же час, Хорошковський наголосив на необхідності зміни системи субсидування.

"Існує адресна допомога з точки зору пільг і субсидій, тому, звичайно, будуть певні критерії по сімейному доходу, а також за індивідуальним доходу, і в рамках цих критеріїв будуть визначені межі державної допомоги", - повідомив він.

"Чи буде це сертифікат, або це буде пряма грошова допомога (поки невідомо)", - уточнив віце-прем'єр.

Також він зазначив, що Україна веде складні переговори з Росією щодо перегляду ціни на газ.

"У країнах Європи "Газпром" переглядає в сторону зменшення ціни на газ. В Україні ситуація дуже складна і вона вимагає, перш за все, політичного рішення, але наші східні партнери хочуть прийняти це рішення з урахуванням багатьох інших складових, за якими Україна не завжди може відмовитися від своїх інтересів", - нагадав Хорошковський.

При цьому він висловив упевненість, що рішення буде знайдено, однак не зміг сказати, коли це буде.

Раніше Хорошковський заявляв, що Україні необхідна співпраця з МВФ для підтвердження реальності економічних показників Кабінету Міністрів.

Ukranews

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...