Тарасюк іще не знає, кого запропонує опозиції

7 переглядів
Неділя, 15 липня 2012, 10:12

Народний рух України запропонує Об'єднаній опозиції своїх кандидатів у народні депутати на з'їзді партії 30 липня.

Про це повідомив голова НРУ Борис Тарасюк на прес-конференції в Івано-Франківську, передає УНІАН.

За його словами, у зв'язку з початком виборчого процесу 21-й з'їзд НРУ відбудеться в Києві 30 липня, напередодні з'їзду Об'єднаної опозиції "Батьківщина".

"Об'єднана опозиція затвердить свою програму і проголосує за список Об'єднаної опозиції і оголосить своїх кандидатів-мажоритарників", - зазначив Тарасюк.

Він висловив сподівання, що на з'їзді НРУ буде затверджено і першу п'ятірку, і список кандидатів від партії, який вона пропонуватиме Об'єднаному з'їзду "Батьківщини".

"А нашому з'їзду буде передувати засідання Центрального проводу НРУ, де всебічно обговоримо цей список і вже Центральний провід буде рекомендувати його з'їзду. Тут не буде одноосібного рішення. Воно буде колективним", - додав Тарасюк.

"Хочу сказати вам щиро, що на сьогодні цей список не готовий. Цей список знаходиться в процесі. Будуть враховані всі достоїнства майбутніх кандидатів від НРУ", - запевнив він.

До Об’єднаної опозиції "Батьківщина", яка йтиме на вибори єдиним списком, входять партії "Батьківщина", "Фронт змін", "Народний рух України", "Реформи і порядок", "За Україну", "Народна самооборона" і "Громадянська позиція".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua