Тимошенко вважає, що за зеленкою буде газ в концтаборах

Понеділок, 16 липня 2012, 18:19

Українців витіснять з власної країни, якщо мовчки спостерігати за впровадженням нелюдяних правил життя.

Про це йдеться в заяві екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо інциденту з її захисником Сергієм Власенком, якому в обличчя плеснули зеленкою.

"Нормальна людина жахнеться від цього нелюдяного вчинку. Це не хуліганська витівка, це нахабна демонстрація вседозволеності, намагання залякати тих, хто має честь та гідність і не збирається підкорюватися дикунським правилам, за якими живе влада Януковича", - зазначає вона.

"Всі ми не маємо права мовчки спостерігати за тим, як режим намагається перетворити суспільство в тваринний світ", - додала політик.

Тимошенко вважає, що "якщо всі будемо мовчати, то завтра тих, хто не підкорюється законам зграї почнуть душити газом в концтаборах".

"Всім вже давно зрозуміло, що при владі кримінальне угрупування, але ще є шанс викинути їх з політики та України", - цитує Тимошенко її офіційний сайт.

"Це можливо. Так буде. Просто не треба мовчки спостерігати за впровадженням нелюдяних правил життя", - додала вона.

В свою чергу об’єднана опозиція "Батьківщина" вимагає від правоохоронних органів дати належну оцінку та притягнути до відповідальності особу, яка облила обличчя Власенка зеленкою.

У партії переконані, що інцидент, як би того не хотіла влада, не зламає Власенка, а навпаки надасть йому додаткових сил та натхнення довести справу по захисту політичних в’язнів в Україні до переможного кінця.

Українська правдаpowered by lun.ua