У "Регіонах" назвали суд проти Януковича "шулерством"

Понеділок, 16 липня 2012, 21:37

Заява опозиції про колективний судовий позов проти президента Віктора Януковича є професійним шулерством.

Таку думку озвучив депутат від Партії регіонів Володимир Олійник, якого цитує прес-служба партії.

Коментуючи заяву опозиції про подання позову проти Януковича, регіонал заявив, що питання захисту конституційних прав в українських судах розглядаються винятково за наслідком індивідуального звернення конкретного позивача.

"Громадяни України повинні знати про те, що опозиція розпочала системно займатися шулерством і цілком свідомо вводити людей в оману", - зазначив він.

"У випадку, коли питання торкається захисту конституційних прав, до суду необхідно звертатися індивідуально", - додав парламентарій.

На переконання Олійника, подібні звернення опозиції суд просто не прийме до провадження.

"В українській політиці з’явилися професійні шулери. За своїм мисленням ці люди мало відрізняються від тих, хто створює кредитні спілки та фінансові піраміди на кшталт МММ", - сказав депутат.

"Раніше вони (опозиціонери), наприклад, оголошували, що лишають сесійну залу парламенту і більше туди не повернуться. Йшли… у буфет, а потім поверталися до зали засідань", - заявив Олійник.

"Пізніше вони спровокували громадян на голодування під Українським домом. І сьогодні, коли молоді люди, які відгукнулися на заклик опозиціонерів, реально страждають і потребують допомоги, їхні лідери спокійно відпочивають і не несуть жодної відповідальності", - пояснив політик.

Він також припустив, що останні заяви опозиціонерів є наслідком сильного перегріву на сонці.

"Якщо це так, то вибори стануть для них холодним душем", - резюмував Олійник.

В свою чергу інший "регіонал" Владислав Забарський вважає, що заява опозиції про позов до президента "не що інше, як чергова бездарна провокація, спроба звернути на себе увагу".

"Представники опозиції постійно кричать про верховенство закону. Але чомусь перед виборами самі починають розхитувати закон, сподіваючись, мабуть, таким чином підняти свій рейтинг", - зазначив політик.

Українська правдаpowered by lun.ua