Донька Тимошенко вважає, що імпічмент Януковича об'єднає людей

Субота, 21 липня 2012, 14:07

Донька екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія вважає, що ідея імпічменту президента Віктора Януковича може об'єднати людей.

Про це вона заявила в інтерв’ю "Голосу Америки", опублікованому на сайті Тимошенко.

Євгенія Тимошенко назвала перспективи ініціативи зі збору підписів за імпічмент президента не дуже оптимістичними.

"Але потрібно пробувати. Опозиція має використати всі можливості, щоб дати зрозуміти Януковичу і всьому світові, що дії президента – політичні репресії, переслідування журналістів і громадських активістів – є неприйнятними", - сказала дочка екс-прем'єра.

"Саме тому опозиція звернулася до людей із закликом позиватися до президента за його антидержавні і антинародні дії протягом майже трьох років президентства. Я гадаю, ця ініціатива може об’єднати людей. Якщо вони не готові вийти на вулиці, вони можуть протестувати в такий спосіб", - вважає вона.

Євгенія також закликала міжнародну спільноту продовжувати тиск на українську владу.

"Ми просимо демократичний світ не залишати нас напризволяще, продовжувати тиск, використовувати всі можливі інструменти, щоб зупинити встановлення диктаторського режиму", - сказала вона.

На думку дочки Тимошенко, "якщо парламентські вибори відбудуться так, як планують вони, Україна буде втрачена для демократичного світу".powered by lun.ua