Міліціонеру, який застрелив школяра, дали 13 років

Субота, 21 липня 2012, 20:13

Синельниківський міжрайонний суд засудив міліціонера, який застрелив школяра в Дніпропетровській області, до 13 років позбавлення волі.

Про це журналістам повідомив представник суду, передає Обком з посиланням на Українські новини.

Міліціонер обвинувачувався в тому, що 22 жовтня 2010 року під час несення служби по охороні громадського порядку і бюлетенів виборчої дільниці за відсутності загрози нападу на нього і об'єкту, що охороняється, він застосував табельну зброю і застрелив школяра.

Звинувачення було пред'явлене за ч. 3 ст. 365 (перевищення влади, що супроводжується застосуванням зброї та спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу.

Джерело повідомило, що в ході судового розслідування сам обвинувачений свою провину не визнав.

Прокуратура Дніпропетровської області 30 березня 2011 року передала до суду справу за фактом вбивства школяра дільничним інспектором Синельниківського міського відділу міліції на території виборчої дільниці в селищі Старовишневецьке Дніпропетровської області в жовтні 2010 року.

Раніше Синельниківська міжрайонна прокуратура попередньо визнала правомірними дії дільничного інспектора міліції щодо застосування табельної вогнепальної зброї.powered by lun.ua