Рада оновила сайт - тепер можна дивитися сесійні засідання онлайн

Четвер, 26 липня 2012, 13:39

До жовтня розпочне роботу промислова версія інтернет-порталу Верховної Ради.

Про це повідомив завідувач відділу досліджень та перспективних розробок управління комп'ютеризованих систем апарату Ради Сергій Миронченко, пише "Телекритика".

За його словами, з 14 червня новий сайт працює в тестовому режимі.

На старому сайті розміщено банер "Новий веб-портал Верховної Ради України. Тестова версія".

Наразі відкрита для перегляду тестова версія сайту за посиланням iportal.rada.gov.ua, яка оновлюється паралельно зі старим варіантом. З 26 липня працює автоматичне пересилання із сайту rada.gov.ua на iportal.rada.gov.ua.

 

"Розробником нового сайту стала львівська фірма K-Technology, яка виграла тендер. Згідно з угодою, ця компанія має розробити окрім нового сайту парламенту, ще й сайт голови Верховної Ради, першого заступника голови, типову версію для всіх комітетів і підрозділів апарату парламенту", - розповів Миронченко.

За його словами, сайт спікера вже також працює у тестовому режимі. Промислова версія всього порталу має бути запущена десь до жовтня. Також цього року маємо запустити сайт першого заступника.

Зараз тестова версія оновлюється одночасно з основним сайтом, тому відвідувачі можуть уже починати звикати до нового дизайну порталу.

На головній сторінці нового сайту, зокрема, ведеться хронологія розгляду законопроектів: вказується, скільки депутатів проголосувало і не проголосувала за той чи інший документ, і чи прийнято рішення.

Результат голосування з'являтиметься практично миттєво. Також можна буде спостерігати за засіданнями парламенту у прямій трансляції, є фото- і відеогалереї, які поки що наповнюються.powered by lun.ua