До Тимошенко в переддень суду приїдуть аж три німецькі лікарі

П'ятниця, 27 липня 2012, 22:34

Три лікаря з берлінської клініки "Шаріте", які займаються лікуванням екс-прем'єра Юлії Тимошенко, вилітають до Харкова у понеділок.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на сайт клініки в п'ятницю.

"Професор Карл Макс Айнхойпль, доктор Анетт Райсхауер і професор Лутц Хармс проведуть консультації з українськими колегами з лікарні №5 (Центральна клінічна лікарня №5 "Укрзалізниці" у Харкові)", - йдеться в повідомленні.

В "Шаріте" знову наголошують, що готові брати участь в процесі реабілітації Тимошенко і надають великого значення співробітництву з українськими лікарями ЦКБ №5 та Міністерства охорони здоров'я України.

Як відомо, 31 липня має відбутися судове засідання з розгляду кримінальної справи порушеної проти Тимошенко.

У п'ятницю з'явилася інформація, що суд може провести відеоконференцію з Тимошенко, або навіть виїзне засідання в лікарні.

Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова заявила, що "на сьогодні міжнародна комісія, до складу якої входять німецькі й українські лікарі, на підставі всіх наявних даних про стан здоров'я пацієнтки Тимошенко, на підставі тієї кількості процедур, які пройшла хвора, заявляє про успішне завершення процесу реабілітації" .powered by lun.ua