Литвин отримує "ультимативні звернення" на свою адресу

Субота, 28 липня 2012, 21:58

Спікер Володимир Литвин заявив про отримання "ультимативних звернень" з приводу ратифікації договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД.

Про це він сказав в інтерв’ю журналістам під час робочої поїздки до Житомирської області, передає УНІАН.

Литвин вважає, що парламент має ратифікувати цей договір.

При цьому спікер додав, що деякі народні депутати висувають власні вимоги щодо угоди про ЗВТ і рамках Співдружності.

"З цього приводу вже з’явилися такі ультимативні звернення на мою адресу з боку окремих народних депутатів такого змісту: "Вимагаємо передбачити при ратифікації застереження, що дана угода діє лише в частині, що не суперечить укладеній і парафованій угоді про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом".

Литвин повідомив, що направив ці звернення до профільного комітету і висловив сподівання, що ініціатори таких документів матимуть можливість виступити з обґрунтуванням своєї позиції.

"Я повинен сказати, що коли ми зробили перший крок – підписали на рівні урядів цей документ, то треба робити і наступний крок, і за нього повністю відповідати", - наголосив Литвин.

Голова ВР підкреслив, що на сьогодні у торгівлі з Російською Федерацією існують певні проблеми.

"Зупинилася співпраця з Росією в галузі металургії – сьогодні трубами завалені не лише склади, а й цехи, де вони виробляються. Це ще один чинник, щоб розглянути питання про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі", - додав Литвин.

30 липня на позачерговій сесії парламенту буде розглянуто 10 питань, в тому числі проект закону "Про ратифікацію договору про зону вільної торгівлі", внесений президентом Віктором Януковичем.powered by lun.ua