Останнє слово Луценка: Ситуація в країні нагадує купу гною, обнесену колючим дротом

П'ятниця, 10 серпня 2012, 16:07

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко закликає українців покінчити з владою Януковича на цих парламентських виборах.

Про це йдеться в його останньому слові, виголошеному на суді в п'ятницю.

Луценко заявив, що це його третє "останнє слово".

"Я не маю ілюзій щодо вироку, я не маю сумнівів, хто мене замовив, тому моє звернення буде не до суду, а до громадян України", - сказав він.

"Події в Україні свідчать про те, що стан речей  в нашій країні швидше нагадує купу гною, обнесену колючим дротом, ніж демократію. Підсумки 2,5 років влади Януковича зводяться до одного – країна грабується і ґвалтується купкою гангстерів при владі", - заявив він.

Луценко зазначив, що у ці дні збіглися в часі два процеси – кінець процесу над ним і початок виборів до Верховної Ради.

Він закликав "дати мафії бій, всіма доступними способами відстоювати свої права і переконання".

"З політичних мотивів мене утримують у тюремній камері вже 594 дні. Проте я почуваю себе вільним і повним оптимізму. Статус вільної людини, як і статус вільної нації не надається режимом, його треба здобувати у постійній боротьбі за свою гідність", - зазначив він.

"Влада Януковича забрала у нас майже всі права, крім права на особистий вчинок. Результат виборів залежить уже не від політиків, а від громадян України. Дати бій мафії  - означає не просто зробити вибір на користь об'єднаної опозиції на цих парламентських виборах", - сказав він.

"Це означає отримати те, що не може дати вам ніхто – стати вільною людиною", - наголосив він.

Українська правдаpowered by lun.ua