Янукович: з часом "мовний" закон можна буде переписати

Вівторок, 14 серпня 2012, 12:29

Закон "Про засади державної мовної політики" повинен забезпечувати рівність мов в Україні, тому за необхідності його буде вдосконалено.

Про це президент Віктор Янукович сказав під час спілкування з журналістами у Севастополі, повідомляє сайт глави держави.

"Пройде час – ми з вами побачимо переваги та недоліки. Це не є догмою. Якщо буде необхідно внести деякі поправки до цього закону – ми це зробимо", - сказав він.

Янукович нагадав, що закон тільки нещодавно набув чинності, тому ще рано робити якісь висновки.

"Ясно одне – ми поступово рухаємося в бік Європейської хартії про мови, і це дуже важливо", - наголосив президент.

Глава держави зазначив, що вже створено відповідну робочу групу, до складу якої входять автори закону про мови та "люди, які хотіли попрацювати над його вдосконаленням".

"Необхідно, щоб закон створив умови рівності мов в Україні, щоб не було ніяких проблем у жодному регіоні, і це відповідало Європейській хартії", – сказав Янукович.

Водночас прем’єр Микола Азаров, який відвідав 14 серпня Одесу, запевнив мешканців, що підписання мовного закону розширює права громадян.

"Зараз у громадян з’явилися можливості дітей навчати, читати літературу, дивитися телебачення та вільно спілкуватися рідною мовою", - цитує Азарова прес-служба Кабміну.

Він зазначив, що держава розробить велику програму підтримки та розвитку української мови.

"Зараз ми розроблятимемо велику програму підтримки української мови – це потрібно робити, бо ми живемо в Україні і тому необхідно підтримувати українську мову", - сказал Азаров.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування