Укрзалізниця знизила ціни на напівпорожні Hyundai

16 переглядів
Середа, 15 серпня 2012, 14:00

З вівторка у вартість квитків на швидкісні електропоїзди  Інтерсіті+ не входитиме ПДВ.

Про це йдеться в повідомленні Укрзалізниці.

Вартість квитка коригується на коефіцієнти індексації за календарними періодами та днями тижня.

Так на дні тижня четвер та суботу встановлено зниження вартості проїзду на 10 % від базової вартості, а на п’ятницю та неділю – підвищення на 10 %.

На період до 31 серпня діятиме коефіцієнт індексації – 1,07.

Таким чином, базова вартість проїзду цими поїздами (у понеділок, вівторок та середу) у 1-му класі за напрямками Київ-Харків зменшиться на суму ПДВ - 66,68 гривні до 350,34 гривні та відповідно за напрямками Київ-Львів – на 75,20 гривні і становитиме 393,59 гривні,  Київ-Донецьк – на 89,85 гривні і становитиме 467,92 гривні.

У 2-му класі вартість проїзду зменшиться за напрямками Київ-Харків на суму ПДВ 45,98 гривні, Київ-Львів – на 51,52 гривні та Київ-Донецьк – на 62,03 гривні.

У вересні застосовуватиметься коефіцієнт індексації 1,02.

Тим часом, згідно із даними Укрзалізниці, на сьогоднішній поїзд Hyundai до Донецька в перший клас продано 7 квитків з 56, в другий 30 з 81, до Львова – в перший клас - 5, в другий клас – 27.

Найбільше квитків продано до Харкова - в перший клас 14 квитків, а в другому класі залишилося лише 4 вільні місця.

Однак це пояснюється тим, що в цей же день до Харкова йде лише один потяг. Це фірмовий "Оберіг" підвищеного комфорту, на який залишилося лише 6 вільних місць вартістю 528,15 гривні.

У п'ятницю, не дивлячись, на те, що в цей день з Києва традиційно більше людей їде в регіони, тенденція зберігається.

Як відомо, знижка діятиме у зв’язку з набуттям чинності закону про внесення змін до податкового кодексу щодо державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні.

Законом запроваджено оподатковування ПДВ за нульовою ставкою послуг з перевезення пасажирів швидкісними електропоїздами Інтерсіті+.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua