Опозиція ще чекає від "УДАРу" пропозицій по поділу мажоритарників

П'ятниця, 31 серпня 2012, 15:12

Об'єднана опозиція має намір визначити найрейтинговішого кандидата на округах Київщини, а інших відкликати.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Батьківщини".

Раніше до опозиції звернулися громадські активісти з пропозицією провести соціологічні дослідження у мажоритарних округах Києва та Київської області, аби на їх підставі визначитися з єдиним кандидатом по цих округах.

"Об’єднана опозиція "Батьківщина" підтримує згадану громадську ініціативу. Ми готові до проведення праймеріз у кожному з мажоритарних округів Києва та Київської області, за результатами яких буде визначений найбільш рейтинговий кандидат на користь якого повинні зняти свої кандидатури інші претенденти від демократичних сил", - заявляє опозиція.

"Об’єднана опозиція "Батьківщина" вважає, що сьогодні в нас немає права на конкуренцію між кандидатами, яка розпорошує голоси виборців з демократичного табору та сприяє перемозі провладних кандидатів. Ми вважаємо, що сьогодні нашим головним гаслом є "Жодного  голосу Партії регіонів!", - йдеться в заяві.

Опозиція висловлює сподівання, що УДАР та її лідер Віталій Кличко, який до цього неодноразово заявляв про необхідність проведення таких праймеріз, підтримають зазначену ініціативу громадських активістів.

Як відомо, раніше один з лідерів опозиції екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступив за те, щоб висунути за кожним округом найрейтинговішого кандидата від опозиції.

Українська правдаpowered by lun.ua