Льовочкін дав 3 мільйони на конгрес видавців, де у журналістів виривали плакати

Понеділок, 10 вересня 2012, 12:37

Державний комітет телебачення і радіомовлення уклав угоду на організацію і проведення Світового конгресу газетярів і 19-го Світового форуму редакторів вартістю 3,07 мільйонів гривень.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Відповідно до листа голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна, Держкомтелерадіо мав забезпечити проведення заходів конгресу та форуму з використанням технічного обладнання, облаштування та декорування приміщень.

Зокрема це стосувалося "Софії Київській", музею "Пирогово", "Українського дому", "Мистецького Арсеналу" та Міжнародного центру культури та мистецтв профспілок.

На які саме статті видатків мали піти 3 млн грн. з державного бюджету в конкурсній документації не повідомляється.

Участь в цих заходах була платною, запрошення коштувало щонайменше 590 євро на одну особу.

Як відомо, 3 вересня президент Віктор Янукович виступив на засіданні конгресу газятрів.

Під час його виступу кілька журналістів розгорнули плакати, які повідомляли про цензуру в Україні.

Охоронці в залі повиривали ці плакати з рук журналістів. Також охоронці вилучали листівки на вході до зали мотивуючи це тим, що всі папери, які учасники конгресу проносять до зали, мають бути чистими.

Гендиректор УАВПП Олексій Погорєлов заявив, що не давав охоронцям в залі жодних вказівок по вилученню плакатів та застосуванню фізичної сили до їх власників і взагалі охороною в залі займалось УДО.

В свою чергу Управління державної охорони, яке забезпечує безпеку на заходах за участі Януковича, повідомило про свою непричетність до дій охоронців приватних компаній, які працювали в залі.powered by lun.ua