У міліції кажуть, що "молодий регіонал" не нападав на активістів

Понеділок, 10 вересня 2012, 18:37

Учасники сутички з активістами, які роздавали листівки проти Партії регіонів, запевняють, що не вони були провокаторами.

Про це у понеділок повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Києві.

В міліції уточнили, що 9 вересня близько 16-ї години з інтервалом у 16 хвилин по спецлінії 102 з однієї адреси надійшло два повідомлення про пригоди за участю політичних агітаторів. Інцидент стався на проспекті Космонавта Комарова у Солом'янському районі Києва.

В одному повідомленні йшлося про те, що чоловік та жінка з порушенням чинного законодавства поширюють агітаційні листівки. У другому - що "шестеро невідомих забрали фотоапарат у чоловіка та жінки та знаходяться поруч й заважають проходу".

На місце виклику негайно прибув автопатруль Солом'янського райуправління міліції.

Під час з’ясування обставин цієї пригоди встановлено, що інцидент між сторонами виник на ґрунті розбіжностей у політичних поглядах, зазначили в МВС.

"На відміну від своїх "кривдників", політичні агітатори категорично відмовилися їхати до райуправління міліції, аби у деталях з’ясувати всі обставини пригоди та написати заяву про вчинений відносно них злочин. Жінка обмежилася наданням пояснення на місці", - уточнили в прес-службі.

"Двоє інших учасників інциденту проїхали до райуправління та пояснили, що зробили зауваження чоловіку та жінці, які, на їхню думку, розклеюють та роздають листівки з порушенням чинного законодавства", - зазначається в повідомленні.

"У відповідь активісти почали кричати та погрожувати. Після чого чоловіки викликали міліцію. Звинувачення активістів у заволодінні їх фотоапаратом вони відкинули, як неправдиві", - заявляють в міліції.

Подію зареєстровано згідно чинного законодавства у Солом’янському райуправлінні міліції. Триває дослідча перевірка. За її результатами буде прийнято процесуальне рішення.

"Столична міліція звертається до політичних активістів та всіх громадян з проханням під час обміну думками на політичні теми поважати одне одного, поводитися толерантно, не порушувати громадський порядок", - йдеться в повідомленні МВС.

Як відомо, головним учасником нападу на активістів, які роздавали листівки проти ПР, виявився заступник голови Київської організації "Молоді регіони" Роман Карпов.

Українська правдаpowered by lun.ua