ТВі: Податкова шукає привід, щоб знову "потрусити" канал

Четвер, 13 вересня 2012, 14:40

Телеканал ТВі заявляє, що податкова інспекція намагається будь-яким чином провести чергову "позапланову" перевірку каналу, незважаючи на дію мораторію.

Як повідомили у прес-службі ТВі, 10 вересня телеканал отримав чергового листа від податкової інспекції Солом’янського району Києва.

У ньому податківці в черговий раз просили надати документи, які "вже неодноразово перевірялись ними, вилучались під час виїмки, а також багато разів отримували в копіях від нашого каналу".

"Іншими словами, податківці знов вимагають від ТВі надати їм практично ті ж документи, які вже у них є", - відзначили в прес-службі.

У ТВі нагадали, що відповідно до постанови Верховної Ради запроваджений мораторій на перевірки телекомпаній на період виборчої кампанії.

Телеканал відзначив, що розцінює направлення таких запитів "лише як пошук податківцями формального приводу для проведення чергової "позапланової" перевірки телеканалу".

"Податкова із всіх можливих варіантів дій обрала саме той, який дозволяє в обхід встановленого мораторію, провести ще одну позапланову перевірку телеканалу ТВі, що є не що інше, як чергова спроба тиску на телеканал" – підсумували в ТВі.  

Як повідомлялося раніше, телеканалу ТВі заборонили проводити зовнішньоекономічну діяльність без спеціального дозволу Міністерства економіки.

Однак згодом міністр економічного розвитку Петро Порошенко скасував наказ про застосування санкцій до каналу ТВі.

Українська правда powered by lun.ua