Дружина Луценка вважає, що співкамерниці Тимошенко – теж "жертви" режиму

П'ятниця, 14 вересня 2012, 15:01

Ірина Луценко вважає, що співкамерниці Юлії Тимошенко стали "жертвами у грі режиму" проти екс-прем’єра.

Про це дружина засудженого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та кандидат у народні депутати заявила, коментуючи заяви Юлії Абаплової та Оксани Мельник, повідомляє "Народна самооборона".

"Можна зрозуміти людей, що перебувають у неволі. Психологічний тиск, залякування, обіцянки про покращення умов перебування у колонії є випробуваннями, через які доводиться проходити, але не кожному вдається вистояти перед заманливими пропозиціями", - вважає Ірина Луценко.

Вона зазначила, що і в справі її чоловіка серед майже 200 свідків по обох справах декілька з них піддалися залякуванням та "стали на бік брехні".

"У ході судових засідань ми могли побачити, що справжні офіцери міліції, серед яких і самі підсудні – В.Тарасенко та О.Павлєнов – залишалися на стороні правди, не піддалися спокусі бути виправданими взамін на фабрикування наклепницьких показів проти Юрія Луценка. Такі люди достойні поваги", - зазначила дружина екс-міністра.

"А кількох боягузів у погонах Луценко у своєму останньому слові пробачив за їх слабкодухість", - додала вона.

За словами Ірини Луценко, "в’язниця – не засилля зла, проте і там, як і в кожному суспільстві, знайдуться слабкі до випробувань, готові продатися за "шмат хліба".

Водночас, на її думку, більшість українців підтримують ув’язнених політиків.

"Я бачила очі цих жінок і чоловіків, готових відстоювати правду, і в київських судах, і в наметовому містечку на Хрещатику, і під лікарнею у Харкові. Сила цих людей надихає і Тимошенко, і Луценка, й їхніх соратників для подальшої боротьби із режимом", - сказала Ірина Луценко.

"Тож, думаю, що і Юлія Тимошенко, у силу своєї величі, пробачить жінкам, які стали жертвами у грі режиму проти незламної Жінки з великої літери", - сказала вона.

За словами дружини Луценка, "залишатися людиною при всіх спокусах і не продавати душу Дияволу – випробування для сильних людей із Богом у серці".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!