Мельниченко: Тимошенко платила за вбивство Щербаня

Субота, 15 вересня 2012, 09:28

Екс-майор держохорони Микола Мельниченко опублікував в мережі Facebook відомості щодо вбивства нардепа Євгена Щербаня в 1996 році.

Зокрема, екс-майор повідомив, що в записаних ним розмовах замовником вбивства Щербаня називається екс-прем'єр Павло Лазаренко, а оплату за вбивство здійснили Петро Кириченко і Юлія Тимошенко.

"Замовником вбивства Щербаня називається Лазаренко, одним з мотивів - отримання контролю над Донецьким регіоном. Організатором виступає Кушнір, а оплату за виконання проводять Петро Кириченко і Юлія Тимошенко", - йдеться в тексті звернення Мельниченка.

У тексті заяви також зазначається, що екс-майору стало відомо про обставини розслідування вбивства з розмов, які він чув у кабінеті екс-президента Леоніда Кучми з високопоставленими чиновниками і державними службовцями.

"Про обставини розслідування даного злочину мені відомо з розмов, які я чув в кабінеті Кучми. Розмови відбувалися між Кучмою і генеральним прокурором України Михайлом Потебеньком, Кучмою та Миколою Обіходом та інших. У мене є запис цих розмов", - зазначив екс-майор у своєму виступі.

Мельниченко також підкреслив, що на аудіозаписах, на його думку, чітко вказано, як учасники розмови обговорюють докази провини Лазаренка в скоєнні вбивства Щербаня.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!