Янукович нарешті "прокинувся" і просить розібратися з відключенням ТВі

Понеділок, 17 вересня 2012, 17:28

Президент Віктор Янукович звернувся до Нацради з питань телебачення та радіомовлення з проханням терміново розібратися із ситуацією, що склалася навколо телеканалу ТВі.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Глава держави висловив своє занепокоєння щодо інформації про перешкоджання виходу в ефір та комерційній діяльності телеканалу", йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що Янукович закликав Нацраду "уважно розглянути всі заяви керівництва та співробітників ТВі щодо конфліктів із державними органами та комерційними структурами".

Як відомо, 20 липня кабельна мережа "Тріолан" вимкнула канал ТВі в 11 містах – Києві, Луганську, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку, Полтаві, Сімферополі, Сумах, Харкові, Чугуєві.

До цього, 12 липня податківці на телеканалі вилучили документи, що стосуються фінансово-господарчої діяльності підприємства.

Податкова міліція Солом'янського району Києва порушила кримінальну справу проти гендиретора ТВі Княжицького за підозрою в навмисному ухилянні від сплати податків на суму 3,025 мільйона гривень.

Княжицький назвав такі дії тиском Податкової міліції на ТВі.

Українська правдаpowered by lun.ua