Хармс не виключає, що Тимошенко може стати інвалідом

Вівторок, 18 вересня 2012, 12:45

Німецький лікар екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Лутц Хармс не виключає можливості інвалідизації своєї пацієнтки.

Про це Хармс заявив на брифінгу у Харкові, відповідаючи на запитання журналістів, чи можлива інвалідизація екс-прем’єра, пише УНІАН.

"Я не можу сказати, що ми можемо повністю виключити цю вірогідність. З одного боку ми достатньо позитивно можемо оцінювати розвиток всіх подій. І ми сподіваємося, що ми зможемо уникнути інвалідності", - сказав Хармс.

За його словами, саме сподівання уникнути інвалідності Тимошенко було підґрунтям рішення щодо продовження нагляду за екс-прем’єром в умовах стаціонару харківської лікарні.

"Ця надія і є підґрунтям для нашого спільного рішення продовжити терапевтичне лікування, рішення, яке було прийняте сьогодні", - зазначив Хармс.

Одночасно, Хармс відзначає поліпшення стану здоров'я Тимошенко, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ці поліпшення дуже радують нас. Рухливість пацієнтки поступово збільшується. Болі вже набагато слабші і не настільки інтенсивні. Але, природно, що якщо пацієнтка, у якої такий хронічний больовий синдром, постійно піддається стресу ззовні, це також не дуже добре", - сказав Хармс.

"Це в значній мірі ускладнює саме лікування. Але ми все-таки раді успіхам, які ми змогли досягти на сьогоднішній день в спільній роботі", - сказав лікар.

Як відомо, 18 вересня, перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко заявила, що Тимошенко залишиться під стаціонарним наглядом українських та німецьких фахівців щонайменше ще один місяць.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!