Через обурення справою Тимошенко, будь-яка проблема лягає на Януковича - речник МЗС

П'ятниця, 21 вересня 2012, 22:08

В питанні звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко з в’язниці не може бути діалогу між українською владою і світовою спільнотою.

Такий висновок можна зробити з висловлювань директора департаменту інформаційної політики МЗС Олега Волошина в ефірі 5 каналу, який прокоментував привітання президента Франції Франсуа Олланд з вимогою "припинити поводитися з опозицією так, як це відбувається зараз".

"Українська влада постійно повторює одну й ту саму позицію, яка не змінюється уже тривалий час, є суди, якщо не вистачить українських судів, є Європейський суд з прав людини. Тут не може бути діалогу, тому що це діалог між тими, хто хоче, щоб звільнили Тимошенко, і тими, хто не має повноважень її звільнити", - заявив він.

При цьому Волошин уточнив, "що відбувається, яку дійсну проблему створила справа Тимошенко для влади?".

"Те, що раніше в Україні було завжди, і роздавання велосипедів, холодильників і всього, і це все списували на незрілість демократії. Зараз, через те, що є таке загальне обурення справою Тимошенко, будь-яка проблема, навіть якщо це кандидат від опозиції, навіть якщо це просто бізнесмен, яким абсолютно байдуже ім'я президента, якщо він робить щось таке, це автоматично лягає на Януковича", - сказав речник МЗС.

"Тобто ось в чому є проблема, що президент на сьогоднішній день відповідає за 225 виборчих дільниць, де обираються кандидати", - зазначив він.

В свою чергу заступник гендиректора Центру Разумкова Валерій Чалий заявив, що лист Олланда - "це безпрецедентний випадок, я не пам'ятаю в історії дипломатичної служби останніх років, принаймні, від Франції, очевидно, що це криза довіри".

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!