Лазаренко: у Мельниченка є докази фальсифікації по справі Щербаня

Понеділок, 24 вересня 2012, 15:09

Екс-прем'єр-міністр Павло Лазаренко заявляє про наявність у Миколи Мельниченка інформації про фальсифікацію матеріалів про його причетність до вбивства Євгена Щербаня.

Про це йдеться в заяві екс-прем’єра, поширеній його адвокатом Мариною Довгополою, повідомляють "Українські новини".

"Саме 30 травня 2000 року під час згаданої Н. Мельниченком в його заяві розмови (Михайла) Потебенька з Л. Кучмою колишній генеральний прокурор України просив у президента держави дозволу на фальсифікацію обвинувачення у відношенні мене в організації вбивства Євгена Щербаня й проведення на українських телеканалах відповідної PR-кампанії за участю заступника генерального прокурора Н. Обіхода", - сказане в ньому.

Лазаренко зазначив, що заява Мельниченка про наявність доказів про його причетність до вбивства Щербаня з’явилася не з власною ініціативи екс-співробітника президентської охорони і є проявом використання "чорного піару".

Лазаренко вважає, що якщо в Мельниченка є офіцерська честь і гідність, то він повинен надати не тільки ті фрагменти, де говориться про його причетність до вбивства, а й ті, де говориться про мету фальсифікації цієї кримінальної справи.

Як відомо, колишній співробітник Управління державної охорони Мельниченко заявив, що в його аудіозаписах, зроблених у кабінеті екс-президента Леоніда Кучми, є інформація про причетність Павла Лазаренка та Юлії Тимошенко до вбивства депутата Верховної Ради 2 скликання Євгена Щербаня у 1996 році.

Колишній заступник генпрокурора Микола Обіход підтверджує наявність у прокуратури доказів про можливу причетність Тимошенко до вбивства Щербаня.

Генпрокуратура називає Лазаренка організатором убивства Щербаня.

Щербань разом із дружиною був розстріляний в аеропорту Донецька 3 листопада 1996 року.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування