Лише 17% українців думають, що ВР працює на захист громадян

Середа, 26 вересня 2012, 14:11

Лише 17% українців думають, що ВР працює на захист інтересів громадян України в цілому.

Про це заявив заступник генерального директора Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова Юрій Якименко, пише видання "Тиждень.ua".

За його словами, більшість українців вважає, що діяльність Верховної ради спрямована на захист представників великого капіталу, ділків тіньового бізнесу та керівників органів державного управління.

"Згідно з даними соцопитування, 47% українців вважають, що діяльність Верховної ради спрямована, в першу чергу, на захист представників великого капіталу", - зазначив соціолог.

В той же час, 35% вважають, що діяльність ВР спрямована на захист ділків тіньового бізнесу, 23% - керівників органів державного управління", - зазначив соціолог.

Крім того, за його словами лише 17% українців думають, що ВР працює на захист інтересів громадян України в цілому.

Він також повідомив, що, згідно з соцопитуванням, 75% українців не задоволені рівнем роботи парламенту, в той час як 12% вважають його задовільним.

Якименко додав, що лише 11% українців вважають український парламент незалежним від президента.

За словами заступника гендиректора Центру Разумкова, така позиція українців, у першу чергу, пов'язана з кризою парламенту.

Саме тому більшість опитаних  переконані, що від нового складу парламенту не слід чекати  особливих змін.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!